Repartizare pe săli

 Sala12:   
     
Nr. crt.NumeClasaȘcoala de proveniențăJudeț
1BOBOESCU EDUARD ROBERT5Liceul Teologic Baptist ReșițaCaraș-Severin
2CIBIAN MAGDALENA5Liceul Tehnic de Transport Feroviar „Anghel Saligny” SimeriaHunedoara
3GAVRILĂ ADA CRISTIANA5Liceul Teologic Baptist „Alexa Popovici” AradArad
4HORVATH KRISTA5Școala Gimnazială „Nicolae Popoviciu” BeiușBihor
5IRIMIE DELIA5Școala Gimnazială PetreștiAlba
6MOIGRĂDEAN ACSA5Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” ZalăuSălaj
7MOLDOVAN SALOMEEA-SARAH5Liceul Teologic Baptist „Emanuel” Cluj-NapocaCluj
8MOZA PAVEL5Liceul Teologic Penticostal „Betel” OradeaBihor
9MURA CLARA5Liceul Teologic Penticostal Baia MareMaramureș
10OLAN OTNIEL5Școala Gimnazială „Lucian Blaga” BistrițaBistrița-Năsăud
11PISCOI TITUS5Liceul Teologic Penticostal „Logos” TimișoaraTimiș
12POPOVICI MARTA5Școala Gimnazială „Miron Costin” SuceavaSuceava
13BĂDILĂ FLAVIUS DANIEL6Școala Gimnazială PetreștiAlba
14CHIȘ DELIA6Liceul Teologic Baptist „Alexa Popovici” AradArad
15GHEBÎRSINA GIULIA6Școala Gimnazială „Ion Creangă” SuceavaSuceava
16IMBRE GIULIA6Liceul Teologic Baptist „Alexa Popovici” AradArad
17IȘTOC-ZEMBREA ANTONIO6Liceul Teologic Baptist „Emanuel” OradeaBihor
18MATEI OTNIEL TIMOTEI6Liceul Teologic Baptist ReșițaCaraș-Severin
19MOCAN DARIA6Colegiul Național „George Coșbuc” Cluj-NapocaCluj
20MOGOVAN NEEMIA6Liceul Teoretic Creștin „Logos” BistrițaBistrița-Năsăud
21MURA FILIP IONATAN6Liceul Teologic Penticostal Baia MareMaramureș
22NICOARĂ LIDIA MANUELA6Liceul Tehnic de Transport Feroviar „Anghel Saligny” SimeriaHunedoara
23RUSU DOROTHEEA-SARA6Liceul Teologic Baptist „Emanuel” Cluj-NapocaCluj
24ȘUTEU MIHAI DAVID6Liceul German SebeșAlba
 Sala 11:   
     
Nr. crt.NumeClasaȘcoala de proveniențăJudeț
1AMARIEI DENISA7Școala Gimnazială „Iordache Cantacuzino” PașcaniIași
2BOARIU NAOMI7Liceul Teologic Baptist „Alexa Popovici” AradArad
3BOCA EMILIA DANA7Liceul Tehnologic „Ștefan cel Mare” CajvanaSuceava
4CĂPRARIU IOANA7Liceul Teologic Baptist ReșițaCaraș-Severin
5CIRT DIANA7Școala Gimnazială „Lucian Blaga” FărcașaMaramureș
6FILIP SORIN7Școala Gimnazială „Miron Costin” SuceavaSuceava
7HAȚEGAN AMALIA7Școala Gimnazială SăscioriAlba
8MOGOVAN ABIGAEL7Liceul Teoretic Creștin „Logos” BistrițaBistrița-Năsăud
9PETRARU EVELYN ESTERA7Colegiul Național „Mihai Eminescu” BotoșaniBotoșani
10PRICHICI DELIA7Liceul Tehnic „Dragomir Hurmuzescu” DevaHunedoara
11ȘERBAN SARA BIANCA7Liceul Teologic Penticostal „Logos” TimișoaraTimiș
12ȘUTEU ISAAC VICTOR7Liceul German SebeșAlba
13ANDREICA ALISA8Liceul de Artă „Ioan Sima” ZalăuSălaj
14CĂTUNA DORUȚA TABITA8Școala Gimnazială Ilva MareBistrița-Năsăud
15CHIRA SEMIDA8Liceul Teologic Penticostal Baia MareMaramureș
16COCIȘ ANDREIA8Școala Gimnazială „Ovidiu Drimba” Lugașu de JosBihor
17COJOCĂRESCU REBECA-DARIA8Colegiul Național „Mihail Sadoveanu” PașcaniIași
18GALEA ALISA8Liceul Teologic Baptist „Alexa Popovici” AradArad
19HAVRIȘTIUC BEATRICE8Liceul Teoretic „Filadelfia” SuceavaSuceava
20ILAȘCĂ RUBEN JAVIER8Școala Gimnazială PetreștiAlba
21LUCA MONICA DRAGANA8Liceul Teologic Baptist ReșițaCaraș-Severin
22MOGOVAN JONATHAN8Liceul Teoretic Creștin „Logos” BistrițaBistrița-Năsăud
23ONOFREI EFRAIM8Colegiul Național „Mihai Eminescu” BotoșaniBotoșani
24PANTEA LARISA8Școala Gimnazială cu Clasele I-VIII IzvinTimiș
 Sala 10:   
     
Nr. crt.NumeClasaȘcoala de proveniențăJudeț
1ȘALGĂU CORNELIA5Școala Gimnazială Nr. 13 BotoșaniBotoșani
2ȘERBAN KARINA5Liceul Teoretic „Filadelfia” SuceavaSuceava
3SPATARIU DEBORA5Școala Gimnazială „Aurelian Stanciu” SalceaSuceava
4ȘUTEU TAMARA MIHAELA5Liceul German SebeșAlba
5VÎNTURACHE ZEINEP-DIANA5Liceul Economic Tehnologic „Nicolae Iorga” PașcaniIași
6ZAMORA DARIA MELISA5Școala Gimnazială SăscioriAlba
7ȘUTEU RAHELA ANI6Școala Gimnazială PetreștiAlba
8URSULICA HADASSA6Școala Gimnazială Nr. 6 BotoșaniBotoșani
9VIERU ALEXIA6Școala Gimnazială Nr. 1 TodireștiIași
10VLAD ANDREEA6Liceul Teologic Penticostal „Logos” TimișoaraTimiș
11ȚICĂRAT AMEDEEA7Școala Gimnazială „Aurel Pop” OșorheiBihor
12ȚICĂRAT BIANCA7Școala Gimnazială „Aurel Pop” OșorheiBihor
13VELCHEREAN ALEXANDRA7Liceul Teoretic Creștin „Logos” BistrițaBistrița-Năsăud
14ZDROBA DANIEL7Liceul Teoretic Creștin „Pro Deo” Cluj-NapocaCluj
15PETROVICI DOROTEA8Liceul Teoretic Creștin „Pro Deo” Cluj-NapocaCluj
16RUSU IOAN DANIEL8Liceul Teologic Baptist „Emanuel” Cluj-NapocaCluj
17STĂNILĂ ALEXANDRA ANDREEA8Școala Gimnazială PetreștiAlba
18URSULICĂ DARIUS-CORNELIU8Școala Gimnazială Nr.6 BotoșaniBotoșani
 Sala 9:   
     
Nr. crt.NumeClasaȘcoala de proveniențăJudeț
1BALA NAOMI9Liceul Tehnic de Transport Feroviar „Anghel Saligny” SimeriaHunedoara
2BALAȘ DAIANA9Liceul Teoretic „Tata Oancea” BocșaCaraș-Severin
3BÎRCĂ DANIEL BETUEL9Colegiul Național „Petru Rareș” SuceavaSuceava
4CIOBANU CLAUDIA ELENA9Colegiul Național „Mihai Eminescu” BotoșaniBotoșani
5CORB LOIS9Liceul Teologic Penticostal „Betel” OradeaBihor
6CULDA DANIELA9Colegiul Național „Avram Iancu” ȘteiBihor
7DOLHA ANDREI9Colegiul Național „Liviu Rebreanu” BistrițaBistrița-Năsăud
8DUMITRU MIRELA IONELA9Liceul Teoretic „Mihail Kogălniceanu” SnagovIlfov
9GHEORGHE LAZĂR9Liceul Teologic Baptist „Logos” București 
10MAFTEI BOGDAN9Colegiul Economic „Octav Onicescu” BotoșaniBotoșani
11MUȘAN EMANUELA9Liceul Teoretic „Constantin Noica” – Structura Liceul Teologic Baptist „Betania” SibiuSibiu
12NANDRA IUNIA RUT9Liceul Tehnic de Transport Feroviar „Anghel Saligny” SimeriaHunedoara
13ADUMITROAIE ANNA-ROCSANA10Liceul de Artă „Ștefan Luchian” BotoșaniBotoșani
14BARTIC IULIA10Colegiul Național „Silvania” ZalăuSălaj
15BRĂTESCU ALEXANDRU10Colegiul Național Militar „Mihai Viteazul” Alba IuliaAlba
16CÎMPEAN ABEL10Colegiul Național „Liviu Rebreanu” BistrițaBistrița-Năsăud
17CÎRLAN LAURA10Colegiul Național de Informatică „Spiru Haret” SuceavaSuceava
18CIUBOTARI EMILIA10Colegiul Tehnic RădăuțiSuceava
19CLIPA BEATRICE-IUDITA10Liceul Teoretic „Filadelfia” SuceavaSuceava
20COBASCHI EMANUEL AȘER10Colegiul Național „Mihai Eminescu” BotoșaniBotoșani
21COJOCĂRESCU BIANCA10Colegiul Național „Mihail Sadoveanu” PașcaniIași
22GHEORGHE MARIA ALEXANDRA10Liceul Teologic Baptist „Logos” București 
23GHIȚ FILIP10Liceul Teologic Penticostal Baia MareMaramureș
24HUȚULEAC DIANA10Liceul Teologic Baptist TimișoaraTimiș
 Sala 17:   
     
Nr. crt.NumeClasaȘcoala de proveniențăJudeț
1ALBA PRISCILA11Liceul Teologic Penticostal Baia MareMaramureș
2CĂUNEAC DIANA11Colegiul Național „Mihai Eminescu” BotoșaniBotoșani
3CIOARĂ VIOREL11Colegiul Național „Avram Iancu” ȘteiBihor
4CLAPA FLORIN11Colegiul Național „Andrei Mureșanu” DejCluj
5GALAȚI RAHELA11Liceul Tehnic de Transport Feroviar „Anghel Saligny” SimeriaHunedoara
6GAVRA RUTH ELFRIDE11Liceul Teologic Penticostal „Logos” TimișoaraTimiș
7GAVRIL ALICE-EMANUELA11Colegiul Național „Mihail Sadoveanu” PașcaniIași
8GHEORGHE ANDREEA11Liceul Teologic Baptist „Logos” București 
9GHIRBOMEAN TEODOR SAMUEL11Liceul Teoretic „Constantin Noica” – Structura Liceul Teologic Baptist „Betania” SibiuSibiu
10GROZAV NAOMI11Colegiul Național „Elena Ghiba Birta” AradArad
11ILAȘCĂ PATRICIA11Colegiul Național „Lucian Blaga” SebeșAlba
12IRIMUȘ LARISA11Liceul Teologic Penticostal Baia MareMaramureș
13BABA DAMARIS12Liceul Teoretic „Traian Vuia” FăgetTimiș
14BODEA LIGIA-BIANCA12Liceul Teologic Penticostal „Betel” OradeaBihor
15BULIGA BEATRICE12Liceul Teoretic „Filadelfia” SuceavaSuceava
16CIBIAN DAMARIS12Liceul Tehnic de Transport Feroviar „Anghel Saligny” SimeriaHunedoara
17COITA RALUCA12Liceul Teologic Penticostal „Betel” OradeaBihor
18DUMITRACHE VALENTINA12Liceul Teologic Penticostal „Emanuel” București 
19FAUR CRISTIAN12Colegiul Național Militar „Mihai Viteazul” Alba IuliaAlba
20GEORGE CRĂCIUNEL COSTEL12Liceul Teoretic „Constantin Noica” – Structura Liceul Teologic Baptist „Betania” SibiuSibiu
21HULUBAN SAMUEL12Colegiul Național „Silvania” ZalăuSălaj
22JULEȘTEAN SIMINA12Liceul Teologic Penticostal Baia MareMaramureș
23NEMEȘ ESTERA12Liceul Teologic Penticostal Baia MareMaramureș
24SĂRĂCUȚ LAURA12Liceul Teologic Penticostal „Logos” TimișoaraTimiș
25ZAHARIA PAULA12Colegiul Național „Preparandia – Dimitrie Țichindeal” AradArad
 Sala 18:   
     
Nr. crt.NumeClasaȘcoala de proveniențăJudeț
1ONAȚ DANIELA9Colegiul Național „Silvania” ZalăuSălaj
2RECHEȘAN ESTERA9Liceul Teologic Penticostal „Logos” TimișoaraTimiș
3ȘERBAN DAMARIS9Liceul Teoretic „Filadelfia” SuceavaSuceava
4ȘTEFAN ANA MARIA9Liceul Teologic Penticostal „Emanuel” București 
5STÎNGU ALESSIA9Colegiul Național „Mihail Sadoveanu” PașcaniIași
6ȘUTEU REBECA ALINA9Colegiul Național „Lucian Blaga” SebeșAlba
7URS MIRIAM9Liceul Teologic Baptist „Alexa Popovici” AradArad
8VARICIUC ILIANA-MARIA9Liceul Teoretic „Emil Racoviță” Baia MareMaramureș
9VIDREAN LAVINIA TAMARA9Liceul Teologic Baptist „Emanuel” Cluj-NapocaCluj
10LUPAȘ ALEX EMANUEL10Liceul Teoretic „Constantin Noica” – Structura Liceul Teologic Baptist „Betania” SibiuSibiu
11MĂRGINEAN MIRIAM10Colegiul Național „Lucian Blaga” SebeșAlba
12MĂRGINEANȚU ELENA ANTONELA10Liceul Teoretic „Tata Oancea” BocșaCaraș-Severin
13NICOARĂ FLAVIUS TIMOTEI10Liceul Tehnic de Transport Feroviar „Anghel Saligny” SimeriaHunedoara
14POP NATANAEL10Liceul Teoretic Creștin „Pro Deo” Cluj-NapocaCluj
15RUBANI ROMINA MARIA10Liceul Tehnologic SăvârșinArad
16ZBIRCEA ANDREEA-DIANA10Liceul Teologic Penticostal „Betel” OradeaBihor
17MARCU MIHAI-SAMUEL11Liceul de Muzică „Tudor Jarda” BistrițaBistrița-Năsăud
18NOVAC ROXANA11Colegiul Național „Mihai Eminescu” SuceavaSuceava
19PASARGIU TIMOTEI11Liceul Teologic Penticostal AradArad
20TALPOȘ LIGIA11Liceul Teoretic Creștin „Pro Deo” Cluj-NapocaCluj
21VREME EMANUELA11Liceul Teoretic „Grigore Antipa” BotoșaniBotoșani
SALA 19:
Nr. crt.Numele și prenumele elevuluiClasa Profil teol.Școala de proveniențăJudeț
1BUZATU FLAVIU9PenticostalLiceul Teologic Penticostal „Emanuel” BucureștiMun. Bucur.
2CURACIUC-FLORUȚ RUT9BaptistLiceul Teologic Baptist ReșițaCaraș-Sever.
3DAN DORIAN OTNIEL9BaptistLiceul Teologic Baptist „Emanuel” Cluj-NapocaCluj
4GIURGIA DAVID9PenticostalLiceul Teologic Penticostal „Elim” PiteștiArgeș
5IGNA EMANUELA9PenticostalLiceul Teologic Penticostal AradArad
6IONIȚĂ ESTERA9BaptistLiceul Teologic Baptist „Logos” BucureștiMun. Bucur.
7NOTARIU REBECA9BaptistLiceul Teoretic „C. Noica” – Struct. Liceul Teologic Baptist „Betania” SibiuSibiu
8PERA ANNAMARIA REBECA9BaptistLiceul Teologic Baptist „Alexa Popovici” AradArad
9SAVA SEBASTIAN9BaptistLiceul Teologic Baptist „Emanuel” OradeaBihor
10SCORUȘ AMINA9PenticostalLiceul Teologic Penticostal „Logos” TimișoaraTimiș
11SUCIU IOAN NATANAEL9PenticostalLiceul Teologic Penticostal Baia MareMaramureș
12ȘANDOR AMALIA9PenticostalLiceul Teologic Penticostal „Betel” OradeaBihor
13YAZDJI JESSICA9BaptistLiceul Teologic Baptist TimișoaraTimiș
14BOAȚĂ-DUȚĂ DALILA10BaptistLiceul Teologic Baptist „Logos” BucureștiMun. Bucur.
15CHIRA DENIS10PenticostalLiceul Teologic Penticostal Baia MareMaramureș
16CÎRA PATRISIA-RUTH10BaptistLiceul Teologic Baptist „Emanuel” Cluj-NapocaCluj
17CLIPA ESTERA10PenticostalLiceul Teologic Penticostal „Emanuel” BucureștiMun. Bucur.
18DRĂGUȘIN ANA10PenticostalLiceul Teologic Penticostal „Elim” PiteștiArgeș
19FLORUȚA NAOMI10PenticostalLiceul Teologic Penticostal „Betel” OradeaBihor
20IANCU IONUȚ10BaptistLiceul Teologic Baptist „Emanuel” OradeaBihor
21LAVER IOANA10PenticostalLiceul Teologic Penticostal „Logos” TimișoaraTimiș
22MUREȘAN LIDIA10BaptistLiceul Teologic Baptist TimișoaraTimiș
23RISTA CLAUDIA10BaptistLiceul Teologic Baptist „Alexa Popovici” AradArad
24ROBU DAVID SAMUEL10BaptistLiceul Teologic Baptist ReșițaCaraș-Sever.
25SOLOMON NAOMI10BaptistLiceul Teoretic „C. Noica” – Struct. Liceul Teologic Baptist „Betania” SibiuSibiu
26ȘTEFĂNICĂ IOANA10PenticostalLiceul Teologic Penticostal AradArad
SALA 20:
Nr. crt.Numele și prenumele elevuluiClasa Profil teol.Școala de proveniențăJudeț
1DEJEU GEORGIANA11PenticostalLiceul Teologic Penticostal „Betel” OradeaBihor
2DOBREI BEATRICE EUNICE11PenticostalLiceul Teologic Penticostal AradArad
3DOBRIN ANDREEA11BaptistLiceul Teoretic „C. Noica” – Struct. Liceul Teologic Baptist „Betania” SibiuSibiu
4DRĂGUȘIN ANA LUCIANA11PenticostalLiceul Teologic Penticostal „Elim” PiteștiArgeș
5GOGA PAULA11BaptistLiceul Teologic Baptist „Emanuel” OradeaBihor
6LAVER REBECA11PenticostalLiceul Teologic Penticostal „Logos” TimișoaraTimiș
7LUCA PATRICIA ANGELA11BaptistLiceul Teologic Baptist „Alexa Popovici” AradArad
8MIHĂILESCU MARIA11PenticostalLiceul Teologic Penticostal „Emanuel” BucureștiMun. Bucur.
9REZMIVEȘ TIMOTEI BENIAMIN11PenticostalLiceul Teologic Penticostal Baia MareMaramureș
10ROMA ALINA11BaptistLiceul Teologic Baptist ReșițaCaraș-Sever.
11RUSU EMILIA-SIMINA11BaptistLiceul Teologic Baptist „Emanuel” Cluj-NapocaCluj
12STOJKOV DAVID11BaptistLiceul Teologic Baptist TimișoaraTimiș
13VĂLE ANA REBECA11BaptistLiceul Teologic Baptist „Logos” BucureștiMun. Bucur.
14BADEA MIRIAM12PenticostalLiceul Teologic Penticostal „Emanuel” BucureștiMun. Bucur.
15BOB LIDIA12PenticostalLiceul Teologic Penticostal Baia MareMaramureș
16CORMAN CRISTINA12BaptistLiceul Teoretic „C. Noica” – Struct. Liceul Teologic Baptist „Betania” SibiuSibiu
17HAIDĂU JULIEN12PenticostalLiceul Teologic Penticostal „Betel” OradeaBihor
18MINESCU NAUMI DANIELA12BaptistLiceul Teologic Baptist „Logos” BucureștiMun. Bucur.
19NOVAC ANDRAS12PenticostalLiceul Teologic Penticostal AradArad
20PETRILĂ ADELINA ANAMARIA12BaptistLiceul Teologic Baptist „Alexa Popovici” AradArad
21PUȘCAȘ ADA12BaptistLiceul Teologic Baptist TimișoaraTimiș
22SPOREA DANIEL COSMIN12BaptistLiceul Teologic Baptist ReșițaCaraș-Sever.
23TIȚA MARIANA12PenticostalLiceul Teologic Penticostal „Elim” PiteștiArgeș
24VIERU TEOFILIA12PenticostalLiceul Teologic Penticostal „Logos” TimișoaraTimiș
25ZIRBO EMANUELA12BaptistLiceul Teologic Baptist „Emanuel” Cluj-NapocaCluj